Pixel Watch 3 z UWB i Wi-Fi 5 GHz pojawił się w FCC

Autor: Nastya Bobkova | 08.07.2024, 09:08
Pixel Watch 3 z UWB i Wi-Fi 5 GHz pojawił się w FCC

W przyszłym miesiącu Google zaprezentuje Pixel Watch 3 na Made by Google 2024, a zegarek otrzymał już zgodę Federalnej Komisji Łączności (FCC).

Co wiadomo

Na stronie internetowej FCC pojawiły się cztery numery modeli związane z Pixel Watch 3. Ważne jest, aby pamiętać, że nie jest to Pixel 9, ale raczej Pixel Watch 3, ponieważ proces uzyskiwania dostępu do etykiety FCC jest taki sam, jak w przypadku istniejących urządzeń Google Wear OS: ustawienia, system i informacje regulacyjne.

Wszystkie cztery modele Pixel Watch 3 obsługują technologie Ultra-Wideband (UWB) i Wi-Fi 5 GHz. W marcu pojawiły się doniesienia, że Google planuje wykorzystać UWB do usprawnienia odblokowywania zegarka na telefonach Pixel.

W przeciwieństwie do pierwszych dwóch generacji Pixel Watch, które obsługiwały tylko 802.11 b/g/n 2,4 GHz, tegoroczny Pixel Watch 3 ma mieć obsługę 802.11 a/b/g/n/ac/ax.

Dwa z czterech modeli Pixel Watch 3 są wyposażone w łączność LTE, podczas gdy pozostałe dwa mają tylko Bluetooth i Wi-Fi.

Modele GBDU9 i GG3HH były testowane z ośmioma paskami, podczas gdy dla GGE4J i GRY0E zgłoszono tylko pięć pasków. Może to wskazywać, że Pixel Watch 3 będzie dostępny w dwóch rozmiarach: 41 mm i 45 mm. W zeszłym roku Google przypadkowo ujawniło rodzaje pasków w dokumencie FCC dla Pixel Watch 2, ale w tym roku nie ma takich informacji.

Pixel Watch 3 zostanie zaprezentowany na Made by Google 2024, które odbędzie się w przyszłym miesiącu.

Źródło: 9to5Google