Nowa gra studia Ryu Ga Gotoku "zaskoczy fanów": wygląda na to, że japońscy deweloperzy powrócą do serii Like a Dragon (Yakuza).

Autor: Anton Kratiuk | 08.07.2024, 15:06
Nowa gra studia Ryu Ga Gotoku "zaskoczy fanów": wygląda na to, że japońscy deweloperzy powrócą do serii Like a Dragon (Yakuza).

Wiadomo, że studio Ryu Ga Gotoku pracuje nad nową grą i poszukuje już aktorów głosowych. Fani japońskiego studia wciąż zastanawiają się, czy będzie to sequel Like a Dragon (aka Yakuza), czy też deweloperzy szykują coś zupełnie nowego.

Wygląda na to, że społeczność w końcu poznała odpowiedź na to pytanie.

Co wiemy

Uczestnicy Anime Expo donieśli, że podczas imprezy Essence of Fandom przedstawiciele Ryu Ga Gotoku powiedzieli, że ich nowa gra "zaskoczy fanów". Osobno podkreślono, że takie stwierdzenia padły w kontekście serii Like a Dragon, oznaczając powrót do słynnej serii.

Najnowsza odsłona, zatytułowana Infinite Wealth, została wydana w styczniu 2024 roku z uznaniem krytyków i została ciepło przyjęta przez publiczność. Jednak pozostałe gry z serii również cieszą się dużą popularnością, więc nic dziwnego, że Ryu Ga Gotoku ponownie powraca do Like a Dragon.

Dla tych, którzy chcą dowiedzieć się więcej

  • Like a Dragon: Yakuza, będący adaptacją serii gier SEGA, będzie miał swoją premierę 25 października

Źródło: VGC