WayForward zapowiada przygodową grę sci-fi Sigma Star Saga, która ukaże się w przyszłym roku.

Autor: Dmitro Koval | 09.07.2024, 07:39
WayForward zapowiada przygodową grę sci-fi Sigma Star Saga, która ukaże się w przyszłym roku.

WayForward przygotowuje się do kilku nadchodzących premier, w tym Clock Tower: Rewind, Yars Rising i Shantae Advance: Risky Revolution. Teraz do tej listy dołącza Sigma Star Saga, której premiera zaplanowana jest na 2025 rok na nowoczesne konsole i komputery PC.

Co wiemy

Podczas panelu deweloperskiego na Anime Expo 2024 ogłoszono, że zaktualizowana wersja Sigma Star Saga jest napędzana silnikiem Carbon Engine firmy Limited Run Games. Chociaż nie jest to sequel, zespoły deweloperskie zasugerowały, że sequel jest możliwy "w przyszłości". Podobnie jak Risky Revolution, Sigma Star Saga będzie dostępna na kartridżu dla Game Boy Advance.

Gra Sigma Star Saga, pierwotnie wydana na konsolę Game Boy Advance w sierpniu 2005 roku, łączy w sobie akcję strzelanki z przewijaniem bocznym z rozgrywką fabularną.

Gracze wcielają się w rolę pilota Sojuszu Ziemskiego, Iana Reckera, który działa jako podwójny agent Imperium Krella. Gra zawiera sześć planet do zbadania i ponad 70 przedmiotów do dostosowania swojego statku.

Źródło: GamingBolt

PC