Twórcy Total War: Pharaoh ujawnili datę premiery dużej darmowej aktualizacji Dynasties - będzie to ostatni punkt w rozwoju gry

Autor: Anton Kratiuk | 10.07.2024, 12:13
Twórcy Total War: Pharaoh ujawnili datę premiery dużej darmowej aktualizacji Dynasties - będzie to ostatni punkt w rozwoju gry

Studio Creative Assembly ujawniło szczegóły i datę premiery ostatniej aktualizacji do strategii historycznej Total War: Pharaoh.

Co wiadomo

Dynasties to ogromna darmowa aktualizacja wielkości tradycyjnego płatnego dodatku. Deweloperzy dodadzą w niej możliwość gry jako Troja, Babilon i inne strony konfliktu, regiony Morza Egejskiego i Mezopotamii, nowe jednostki i nie tylko.

Dynastie zostaną wydane jako osobny dodatek do Total War: Pharaoh, który będzie dostępny dla wszystkich nabywców podstawowej wersji gry. Dodatek zostanie wydany oddzielnie i będzie niekompatybilny z modyfikacjami do oryginalnej gry.

Nie będzie crossplayu ani progresji między Faraonem a Dynastiami, co zasadniczo daje graczom dwie gry w ich bibliotece.

Dynastie będą ostatnią aktualizacją zawartości Total War: Pharaoh, po której programiści Creative Assembly będą nadal poprawiać stan techniczny gry i naprawiać błędy, ale nie będzie żadnej nowej zawartości, ponieważ "projektanci gry napracowali się".

Jesteśmy bardzo dumni z tego, co zespół zrobił jako list miłosny do wszystkich, którzy zostali z nami. Mamy nadzieję, że gdy Dynasties zostanie wydane, gra poczuje się jak pełna i kompletna część Total War z epoki brązu, którą wyobrażaliśmy sobie na początku".

Więcej szczegółów na temat Total War: Pharaoh - Dynasties można znaleźć na oficjalnej stronie gry.

Kiedy się spodziewać

Aktualizacja Dynastie do Total War: Faraon zostanie wydana 25 lipca.

Źródło: Total War: Pharaoh