Krwiożerczy kotek przeciwko szalonym zabawkom: zaprezentowano brutalny zwiastun kolorowej gry akcji Gori: Cuddly Carnage

Autor: Anton Kratiuk | 10.07.2024, 13:20
Krwiożerczy kotek przeciwko szalonym zabawkom: zaprezentowano brutalny zwiastun kolorowej gry akcji Gori: Cuddly Carnage

Deweloperzy z Angry Demon Studio zaprezentowali gameplay trailer kolorowej i w dużej mierze kreskówkowej gry akcji Gori: Cuddly Carnage, której głównym bohaterem będzie uroczy, ale niezwykle niebezpieczny kotek Gori.

Co wiemy

W przeciwieństwie do przebojowej przygodówki Stray, gdzie kot był również głównym bohaterem, w Gori: Cuddly Carnage kipią prawdziwe namiętności. Zgodnie z fabułą, zła korporacja "Cool Toys" stworzyła idealne zwierzaki, które nie potrzebują jedzenia, wody i toalety, ale słodkie zwierzęta zamieniły się w krwiożercze potwory, które zniszczyły ludzkość i tylko dzielny kot Gori może oprzeć się "Czarującej Armii".

Gori: Cuddly Carnage oferuje szybką rozgrywkę z systemem walki tak brutalnym, że Japończycy (autorzy najbardziej przerażających horrorów psychologicznych!) zmusili twórców do pewnego ocenzurowania gry do sprzedaży w ich kraju.

Kiedy się spodziewać

Gori: Cuddly Carnage ukaże się 29 sierpnia i będzie dostępne na PlayStation 4 i 5, Xbox Series X|S, Nintendo Switch i PC.

Źródło: GameTrailers