Insider: dziś (10 lipca) Microsoft ogłosi rychłe dodanie Call of Duty: Modern Warfare 3 (2023) do usługi Xbox Game Pass.

Autor: Anton Kratiuk | 10.07.2024, 15:36
Insider: dziś (10 lipca) Microsoft ogłosi rychłe dodanie Call of Duty: Modern Warfare 3 (2023) do usługi Xbox Game Pass.

Umowa pomiędzy Microsoftem a Activision Blizzard była w dużej mierze uzasadniona zainteresowaniem amerykańskiej korporacji dodaniem gier z serii Call of Duty do usługi Xbox Game Pass.

Wielu ekspertów przewidywało, że jeśli tak się stanie - koszt subskrypcji Game Pass natychmiast wzrośnie.

Dziś informowaliśmy o tym, że Microsoft podnosi stawki za własną usługę średnio o 25%, a właśnie teraz okazało się, że przed końcem dnia spodziewana jest kolejna logiczna zapowiedź.

Co wiadomo

Źródła Toma Hendersona ujawniły, że Microsoft przygotowuje się do wydania Call of Duty: Modern Warfare 3 na Xbox Game Pass w drugiej połowie lipca.

Informator nie jest pewien, w którym dniu strzelanka zostanie dodana do katalogu, ale zapowiedź zabrzmi już dziś - 10 lipca.

Przypomnijmy, że 25 października odbędzie się premiera Call of Duty: Black Ops 6. Nowa strzelanka ukaże się na PC, PlayStation i Xbox i od razu pojawi się w Game Pass.

Źródło: Insider Gaming