Samsung Galaxy Ring debiutuje za 399 dolarów

Autor: Nastya Bobkova | 10.07.2024, 16:20
Samsung Galaxy Ring debiutuje za 399 dolarów

Samsung zaprezentował dziś, 10 lipca, Galaxy Ring, nowy inteligentny pierścień, który oferuje użytkownikom wygodny sposób śledzenia stanu zdrowia i sterowania urządzeniami za pomocą prostych gestów.

Co wiemy.

Galaxy Ring łączy się z Samsung Health, aby zapewnić użytkownikom kompleksowe informacje na temat ich snu, poziomu tlenu we krwi, tętna i aktywności w ciągu dnia. Dzięki eleganckiej i elastycznej konstrukcji oraz długiej żywotności baterii, Galaxy Ring jest idealnym towarzyszem dla każdego, kto chce osiągnąć swoje cele zdrowotne i fitness.

Funkcje

  • Śledzenie snu: Galaxy Ring śledzi różne aspekty snu, w tym czas trwania, fazy snu, wstrzymywanie oddechu i poziom tlenu we krwi podczas snu, aby pomóc użytkownikom lepiej zrozumieć i poprawić jakość snu.
  • Śledzenie aktywności: Galaxy Ring śledzi kroki, przebyty dystans, spalone kalorie i inne wskaźniki aktywności, aby pomóc użytkownikom zachować motywację i osiągnąć cele fitness.
  • Śledzenie tętna: Galaxy Ring stale monitoruje tętno użytkownika, zapewniając cenny wgląd w jego zdrowie układu sercowo-naczyniowego.
  • Sterowanie gestami: Galaxy Ring może być używany do sterowania kompatybilnymi urządzeniami Samsung za pomocą prostych gestów, takich jak zbliżenie palców, aby zrobić zdjęcie lub zaciśnięcie pięści, aby wyłączyć alarm.
  • Elegancki i elastyczny design: Galaxy Ring ma elegancką i elastyczną konstrukcję, która jest wygodna do noszenia przez cały dzień i noc. Jest wykonany z tytanu i wodoodporny do 10 ATM.
  • Długa żywotność baterii: Galaxy Ring może wytrzymać do 7 dni bez ładowania.

Cena i kiedy można się go spodziewać

Galaxy Ring będzie dostępny w trzech kolorach: Titanium Black, Titanium Silver i Titanium Gold. Cena zaczynać się będzie od 399 USD. Zamówienia przedpremierowe będą dostępne na Samsung.com i u autoryzowanych sprzedawców detalicznych od 10 lipca 2024 r.

Źródło: Samsung