Galaxy Z Flip 6 z wydajnym chłodzeniem i 12 GB pamięci RAM

Autor: Nastya Bobkova | 10.07.2024, 17:21
Galaxy Z Flip 6 z wydajnym chłodzeniem i 12 GB pamięci RAM

Galaxy Flip 6 oferuje znaczące ulepszenia w stosunku do poprzednich modeli, w tym znaczną modernizację systemu chłodzenia.

Co wiemy.

Nowy telefon będzie pierwszym z serii Flip wyposażonym w system chłodzenia z komorą parową. Jest to znaczące ulepszenie w stosunku do poprzednich modeli, które wykorzystywały mniejsze i mniej wydajne grafitowe podkładki termiczne.

Większa komora parowania powinna znacznie poprawić zarządzanie termiczne telefonu, co może prowadzić do poprawy wydajności i dłuższej żywotności baterii. Jest to szczególnie ważne, biorąc pod uwagę potężny procesor Snapdragon 8 Gen 3, który prawdopodobnie będzie generował więcej ciepła niż jego poprzednicy.

Oprócz ulepszonego systemu chłodzenia, Galaxy Flip 6 będzie również wyposażony w 12 GB pamięci RAM, co czyni go pierwszym telefonem z serii Z Flip z tak dużą ilością pamięci. Jest to znaczący wzrost w stosunku do 8 GB pamięci RAM w Galaxy Flip 5 i powinien pomóc telefonowi lepiej radzić sobie z wielozadaniowością i wymagającymi aplikacjami.

Ogólnie rzecz biorąc, aktualizacja systemu chłodzenia i zwiększenie pamięci RAM sprawiają, że Galaxy Flip 6 jest znaczącym krokiem naprzód w stosunku do poprzednich modeli. Te ulepszenia powinny sprawić, że telefon będzie bardziej wydajny, zdolny do wielozadaniowości i z dłuższą żywotnością baterii.

Galaxy Flip6 jest dostępny w kolorze srebrnoszarym, żółtym, niebieskim i miętowym, więc możesz wybrać kolor, który najlepiej pasuje do Twojego stylu. Cena zaczyna się od 49 999 UAH.

Źródło: Samsung