Galaxy AI będzie dostępna na 200 milionach urządzeń do końca 2024 roku

Autor: Nastya Bobkova | 10.07.2024, 17:56
Galaxy AI będzie dostępna na 200 milionach urządzeń do końca 2024 roku

Samsung ogłosił, że rozszerzy dostępność funkcji Galaxy AI na 200 milionów urządzeń na całym świecie do końca 2024 roku. Jest to znaczący wzrost w porównaniu z początkową premierą na początku tego roku, kiedy Galaxy AI była dostępna tylko dla niektórych modeli premium.

Co wiemy.

To posunięcie pokazuje zaangażowanie Samsunga w uczynienie sztucznej inteligencji bardziej dostępną dla użytkowników. Galaxy AI oferuje szeroką gamę funkcji zaprojektowanych w celu poprawy komfortu korzystania z urządzeń mobilnych, od inteligentnych odpowiedzi na wiadomości po ulepszone możliwości fotograficzne. Udostępniając Galaxy AI na większej liczbie urządzeń, Samsung ma nadzieję, że funkcje te będą bardziej przydatne dla większej liczby osób.

Oprócz rozszerzenia dostępności, Samsung ogłosił również kilka nowych funkcji dla Galaxy AI, w tym:

  • Sugestie odpowiedzi AI dla aplikacji do przesyłania wiadomości: Funkcja ta oferuje kontekstowe odpowiedzi na wiadomości, co może zaoszczędzić czas i usprawnić komunikację.
  • Asystent rysowania w Samsung Notes: Funkcja ta pozwala na tworzenie wstępnych szkiców na istniejących obrazach, które następnie można przekształcić w realistyczne obrazy.

Galaxy AI będzie nadal ewoluować i ulepszać się w nadchodzących latach, oferując użytkownikom jeszcze więcej funkcji i poprawiając ich ogólne wrażenia z korzystania z urządzeń Samsung.

Źródło: Samsung