Samsung Galaxy S22 przetestowany w Geekbench z Androidem 15 na pokładzie

Autor: Vlad Cherevko | 10.07.2024, 19:56
Samsung Galaxy S22 przetestowany w Geekbench z Androidem 15 na pokładzie

W sieci pojawiły się informacje, że Samsung Galaxy S22 został zauważony na platformie Geekbench z nową wersją systemu operacyjnego Android 15. Oznacza to, że Samsung kontynuuje wewnętrzne testy swoich urządzeń na nowym systemie.

Co wiadomo

Zostało to zgłoszone przez znanego informatora @tarunvats33 na jego stronie X. Oczekuje się, że Google wyda stabilną wersję Android 15 producentom urządzeń w sierpniu, po czym Samsung i inne firmy zaczną wdrażać aktualizację na swoich urządzeniach. Samsung planuje również zakończyć wdrażanie aktualizacji One UI 6.1.1 dla tabletów i urządzeń składanych, zanim przejdzie do testów beta One UI 7.0. Nowa wersja One UI, oparta na Androidzie 14, zadebiutowała już na Galaxy Fold 6 i Flip 6.

Podczas gdy Samsung nie ogłosił jeszcze oficjalnego komunikatu dotyczącego wdrożenia Androida 15 i One UI 7.0, oczekuje się, że publiczne testy beta mogą rozpocząć się w drugim lub trzecim tygodniu sierpnia. Pomimo możliwych opóźnień w wersji beta, stabilna aktualizacja może zostać wydana na czas, prawdopodobnie do końca października.

Źródło: @tarunvats33, Geekbench