Il Bambino jest na polowaniu: w Outlast Trials pojawi się nowy złoczyńca Franco, zboczeniec i syn mafiosa

Autor: Vladislav Nuzhnov | 11.07.2024, 12:30
Il Bambino jest na polowaniu: w Outlast Trials pojawi się nowy złoczyńca Franco, zboczeniec i syn mafiosa

Outlast Trials to gra usługowa, więc autorzy muszą stale dodawać nową zawartość, aby utrzymać uwagę graczy. A teraz fani mogą spodziewać się pojawienia nowego złoczyńcy.

Co wiadomo

Studio Red Barrels zapowiedziało pojawienie się w The Outlast Trials złoczyńcy Franco "Il Bambino" Barbie - jest on wyrzutkiem i synem mafijnego don. Jednocześnie Franco jest zboczeńcem, który posiada broń do zabijania swoich ofiar.

Z teasera jasno wynika, że to krwiożerczy maniak, który nie zna litości. Twórcy obiecali opowiedzieć nam o nim więcej 11 lipca.

Dla tych, którzy nie są wtajemniczeni

  • Redakcja gg oceniła The Outlast Trials i przyznała grze 4,6 punktu na 5 możliwych. W recenzji zauważyliśmy, że gra wciąga swoją niesamowitą atmosferą na dziesiątki godzin, ale pod jednym warunkiem - grasz w kooperacji. Jak tylko znajdziesz towarzystwo od dwóch do czterech osób, gubisz się w czasie. Rozgrywka to zestaw wyzwań w różnych lokacjach z przeciwnikami, w których musimy wykonywać określone czynności, jednocześnie przetrwać wszystkie szaleństwa, które się dzieją i pomyślnie opuścić wyzwanie. Przeczytaj więcej w naszej recenzji The Outlast Trials.

Źródło: @TheRedBarrels