Crytek obniży cenę swojej strzelanki PvPvE Hunt: Showdown na całym świecie: w niektórych regionach cena zostanie obniżona nawet o 30%

Autor: Vladislav Nuzhnov | 11.07.2024, 13:09
Crytek obniży cenę swojej strzelanki PvPvE Hunt: Showdown na całym świecie: w niektórych regionach cena zostanie obniżona nawet o 30%

W 2019 roku firma Crytek, która jest najbardziej znana ze swoich gier Crysis, wydała Hunt: Showdown, pierwszoosobową taktyczną strzelankę PvPvE. Teraz cena gry zostanie na stałe obniżona, aby lepiej przyciągnąć nowych odbiorców.

Co wiemy

Począwszy od 11 lipca na PC i 15 sierpnia na PlayStation 5 i Xbox Series X|S, cena podstawowej wersji gry zostanie obniżona na całym świecie. W niektórych regionach cena zostanie obniżona nawet o 30%, podczas gdy w innych regionach obniżka może być mniejsza. Zmiany te wpłyną również na ceny dodatków DLC.

Autorzy chcą, aby Hunt pozostał konkurencyjną, dostępną i przystępną cenowo grą na całym świecie.

Gdzie grać

Hunt: Showdown jest dostępne na PC, PlayStation 4/5, Xbox One i Xbox Series.

Dla tych, którzy nie wiedzą

W Hunt: Showdown, gracze wcielają się w łowców nagród, którzy muszą polować i niszczyć potwory w mrocznym świecie końca XIX wieku w Luizjanie. Główną cechą gry jest połączenie elementów PvE (gracz kontra środowisko) i PvP (gracz kontra gracz): gracze nie tylko walczą z potwornymi stworzeniami, ale także rywalizują z innymi łowcami o nagrodę.

Źródło: Huntshowdown