Survivalowa strzelanka Once Human została ograna przez ponad 131 tysięcy graczy podczas premiery na Steamie

Autor: Dmitro Koval | 11.07.2024, 16:17
Survivalowa strzelanka Once Human została ograna przez ponad 131 tysięcy graczy podczas premiery na Steamie

Once Human autorstwa greckiego studia Starry Studio zostało niedawno wydane na Steam i warto zauważyć, że gra miała dobry start: w momencie pisania tego tekstu gra ma prawie 132 tysiące graczy online na Steamie i "mieszane" recenzje na podstawie 9 950 recenzji.

Co wiemy.

Początkowe skargi na grę dotyczyły głównie niewystarczających ustawień do tworzenia wielu postaci, co często uniemożliwiało dołączenie do gry ze znajomymi na innym serwerze. Podczas gdy deweloperzy naprawiali ten problem, pojawił się nowy: NetEase Launcher. Mówiąc dokładniej, problem nie leży w samym launcherze, ale w "Warunkach korzystania z usługi", które każdy gracz musi zaakceptować przed uruchomieniem. Deweloperzy odpowiedzieli na to w następujący sposób:

"Once Human bardzo poważnie traktuje prywatność danych naszych użytkowników. Będziemy wykorzystywać dane osobowe tylko wtedy, gdy będziemy mieć uzasadnioną podstawę prawną, na przykład w celu świadczenia żądanych usług lub za zgodą użytkownika. Będziemy wykorzystywać dane użytkownika wyłącznie w sposób zgodny z prawem i rozsądny oraz zgodnie z lokalnym prawem, przestrzegając zasad prywatności danych, takich jak minimalizacja danych, ograniczenie celu i przejrzystość. Cenimy i z zadowoleniem przyjmujemy wszelkie opinie naszych graczy, które pomagają nam się doskonalić.

Niektórzy gracze wyrazili obawy dotyczące NetEase Launcher. Ta platforma do uruchamiania gier oferuje szerszy dostęp do gier publikowanych przez NetEase Games. Podobnie jak niektórzy z naszych kolegów, którzy uruchamiają wiele gier w tym samym czasie, mamy nadzieję, że launcher zapewni naszym użytkownikom wygodny dostęp do wielu gier NetEase. Należy jednak pamiętać, że program uruchamiający będzie potrzebny tylko w przypadku pobrania Once Human z naszej oficjalnej strony internetowej. Gracze, którzy grają w grę ze Steam lub Epic, NIE muszą pobierać ani używać programu uruchamiającego".

Gdzie mogę zagrać?

Once Human jest obecnie dostępne na PC, ale twórcy planują również wydanie na Androida i iOS, gdzie rejestracja wstępna jest już dostępna.

Źródło: GamingBolt