Galaxy Ring nie wymaga miesięcznej subskrypcji

Autor: Nastya Bobkova | 11.07.2024, 20:33
Galaxy Ring nie wymaga miesięcznej subskrypcji

Przed premierą Galaxy Ring wielu obawiało się, że Samsung zmusi użytkowników do płacenia za subskrypcję, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji pierścienia.

Co wiemy.

Samsung nie planuje jednak wprowadzenia modelu subskrypcji dla Galaxy Ring.

Dla przypomnienia, Galaxy Ring został zaprezentowany na Galaxy Unpacked w Paryżu wraz z innymi nowymi produktami, w tym Galaxy Fold 6, Galaxy Flip 6 i Galaxy Watch 7.

Model ten wykorzystuje tę samą strategię, co Oura dla swojej trzeciej generacji smartwatchów i wydaje się, że się opłaciła.

Galaxy Ring oferuje szereg interesujących funkcji, takich jak sterowanie gestami, śledzenie snu i monitorowanie tętna. Dane te można następnie wykorzystać do oszacowania gotowości do treningu i innych raportów zdrowotnych.

Chociaż niektórzy spodziewali się, że Samsung zaoferuje więcej funkcji w ramach subskrypcji, nie ma powodu, aby sądzić, że tak się stanie w tej chwili.

Z drugiej strony, Samsung prawdopodobnie doda wiele innych funkcji do Galaxy Ring w przyszłości. Pierścień wykorzystuje czujnik BioActive firmy Samsung, co otwiera możliwość rozszerzenia jego funkcjonalności poza podstawowe śledzenie snu.

Galaxy Ring jest już dostępny w przedsprzedaży w sklepie internetowym Samsunga i u wybranych autoryzowanych sprzedawców detalicznych w cenach zaczynających się od 399 USD.

Źródło: 9to5Google