Zamówienia przedpremierowe na Assassin's Creed Shadows wyglądają bardzo dobrze, choć Ubisoft nie pokazał nawet rozgrywki z gry

Autor: Vladislav Nuzhnov | 20.05.2024, 09:56
Zamówienia przedpremierowe na Assassin's Creed Shadows wyglądają bardzo dobrze, choć Ubisoft nie pokazał nawet rozgrywki z gry

Ubisoft otworzył przedsprzedaż gry po pierwszym zwiastunie Assassin's Creed Shadows. Niektórzy byli tym oburzeni, ponieważ studio nie pokazało jeszcze nawet gameplayu, a jedynie zaprezentowało kinowy zwiastun. Prawdopodobnie nie przeszkodziło to jednak pewnemu odsetkowi graczy w zapłaceniu za grę, ponieważ jeden zwiastun wystarczył, by za nią zapłacić.

Co wiadomo

Znany insider Tom Henderson powiedział, że "zamówienia przedpremierowe na Assassin's Creed Shadows wyglądają bardzo dobrze". Tom nie ma żadnych twardych liczb, ale zauważył, że nikt nie jest rozczarowany tymi liczbami.

Dla tych, którzy nie wiedzą

W Assassin's Creed Shadows gracze będą śledzić losy dwójki bohaterów: samuraja afrykańskiego pochodzenia, Yasuke, oraz dziewczyny shinobi, Naoé.

Historie ich życia nie były ze sobą powiązane, ale zrządzeniem losu bohaterowie zmuszeni są do współpracy w walce z Zakonem Starożytnych, który przejął władzę w Japonii. W czerwcu deweloperzy obiecują zademonstrować pierwszy zwiastun rozgrywki z Assassin's Creed Shadows. Oczywiście nastąpi to na Ubisoft Forward 10 czerwca.

Kiedy się go spodziewać

Assassin's Creed Shadows ukaże się 15 listopada 2024 roku na PC, PlayStation 5 i Xbox Series.

Źródło: @_Tom_Henderson

PC