Do 25 września: Disco Elysium - The Final Cut ponownie otrzymało dużą zniżkę na Steam i kosztuje 10 dolarów

Autor: Vladislav Nuzhnov | 20.09.2023, 09:46
Do 25 września: Disco Elysium - The Final Cut ponownie otrzymało dużą zniżkę na Steam i kosztuje 10 dolarów

W sierpniu tego roku gra fabularna Disco Elysium - The Final Cut została przeceniona na platformie Steam. Nieco ponad miesiąc później gra jest ponownie dostępna za 10 dolarów . Tym, którzy przegapili letnią promocję, opowiemy o tym, co czyni ten projekt wyjątkowym.

Co wiemy

Disco Elysium - The Final Cut to gra fabularna, w której gracz, wcielając się w rolę detektywa, będzie musiał dowiedzieć się, co dzieje się wokół niego i rozwiązać sprawy kryminalne. Jak w każdej grze fabularnej, wynik wydarzeń, dialogi i charakter postaci zależą od gracza. Na samym początku decydujesz, jak ma wyglądać twój detektyw. Wybór ten wpływa na głosy, które będą rozbrzmiewać w głowie postaci. Z głosami tymi będziemy musieli komunikować się przez całą grę.

Disco Elysium nie waha się również pokazać wszystkich "kolorów" prawdziwego świata. Tematy śmierci, alkoholu, sporów politycznych, dyskusji o podatkach i wiele innych będziemy słyszeć regularnie, a gra z łatwością wciągnie nas w swój świat na dziesiątki godzin.

A jeśli otworzysz sekcję "Najlepsze gry na PC w historii" na Metacritic, Disco Elysium znajdzie się na 1. miejscu, otrzymując 97 punktów na 100.

Więcej szczegółów na temat promocji można znaleźć pod tym linkiem.