Nothing Ear: ulepszona redukcja szumów audio, do 40,5 godziny pracy na baterii i obsługa ChatGPT za 149 USD.

Autor: Mirosłw Trinko | 18.04.2024, 16:19
Nothing Ear: ulepszona redukcja szumów audio, do 40,5 godziny pracy na baterii i obsługa ChatGPT za 149 USD.

Firma Nothing zorganizowała wydarzenie, aby zapowiedzieć swoje nowe flagowe słuchawki TWS.

Co wiadomo

Pomimo faktu, że jest to trzecia generacja urządzenia, firma zdecydowała się nie dodawać cyfry 3 do nazwy nowości i po prostu nazwała model Nothing Ear.

Słuchawki otrzymały taką samą konstrukcję jak Nothing Ear (2), ale nowość została wyposażona w 11 mm dynamiczne przetworniki z ceramiczną membraną dla bogatszych i wyraźniejszych wysokich częstotliwości. Ponadto model otrzymał dwa dodatkowe otwory wentylacyjne, które powinny poprawić przepływ powietrza i czystość dźwięku. Nothing Ear obsługują kodeki LHDC 5.0 i LDAC. Model został również wyposażony w ulepszony system aktywnej redukcji szumów (jest on 1,8 razy silniejszy niż w modelu Ear (2)). Technologia ta może teraz automatycznie sprawdzać hałas otoczenia i odpowiednio dostosowywać ANC.

Model ten zyskuje również więcej możliwości dostosowywania dźwięku dzięki opcji Advanced Equalizer w aplikacji Nothing X. Ustawienia słuchawek można udostępniać znajomym.

Do połączenia Nothing Ear wykorzystuje Bluetooth 5.3. Nowość obsługuje integrację Google Fast Pair, Microsoft Swift Pair i ChatGPT. Sterowanie głosowe AI można wywołać specjalnym gestem. W urządzeniu zainstalowano nowe mikrofony z funkcją Clear Voice. Na jednym ładowaniu słuchawki wytrzymają do 8,5 godziny. Etui ładujące zwiększy tę liczbę do 40,5 godziny. Nothing Ear można ładować przez USB-C lub bezprzewodową technologię Qi (2,5 W).

Cena i kiedy można się spodziewać

Sprzedaż Nothing Ear rozpocznie się 22 kwietnia w cenie 149 euro/ 149 dolarów/ 129 funtów (w zależności od regionu). Model będzie dostępny w dwóch kolorach: czarnym i białym.

Źródło: Nothing