Vivo X100 Ultra będzie wyposażony w najnowszy 200-megapikselowy aparat Samsunga

Autor: Vlad Cherevko | 18.04.2024, 17:23
Vivo X100 Ultra będzie wyposażony w najnowszy 200-megapikselowy aparat Samsunga

Vivo przygotowuje się do wprowadzenia na rynek swojego nowego flagowego smartfona X100 Ultra, który posiada 200-megapikselowy aparat od Samsunga. Aparat ten nie został jeszcze oficjalnie zaprezentowany, ale oczekuje się, że nastąpi to wkrótce.

Co wiadomo

Informacje na ten temat pochodzą dzięki uprzejmości znanego insidera Digital Chat Station. Twierdzi on, że Vivo X100 Ultra będzie wyposażony w aparat Samsung S5KHP9 o rozdzielczości 200 megapikseli. Szczegóły nie zostały jeszcze ujawnione, ale według insidera "specyfikacja jest całkiem dobra". Dodał również, że czujnik ten może być używany zarówno w kamerze głównej, jak i dodatkowej.

Obecny flagowiec firmy Vivo X100 Pro to dość potężny smartfon. Oczekuje się, że Vivo X100 Ultra go przewyższy. Oczekuje się, że nowy produkt otrzyma cztery kamery z tyłu.

Smartfon prawdopodobnie będzie napędzany procesorem Snapdragon 8 Gen 3. Najprawdopodobniej X100 Ultra otrzyma duży wyświetlacz AMOLED z częstotliwością odświeżania 120 Hz i dużą baterią. Będzie również wyposażony w szybkie ładowanie i szybkie ładowanie bezprzewodowe.

Premiera tego smartfona spodziewana jest w przyszłym miesiącu, ale Vivo nie potwierdziło jeszcze tych szczegółów.

Źródło: Digital Chat Station, Sammobile