Zaprezentowano zwiastun premierowy kolorowej platformówki akcji Tales of Kenzera: Zau - klimatyczna gra ukaże się w przyszłym tygodniu

Autor: Anton Kratiuk | 19.04.2024, 22:33
Zaprezentowano zwiastun premierowy kolorowej platformówki akcji Tales of Kenzera: Zau - klimatyczna gra ukaże się w przyszłym tygodniu

Electronic Arts i Sturgent Studios zaprezentowały zwiastun premierowy kolorowej platformówki akcji Tales of Kenzera: Zau.

Co wiemy

W materiale wideo twórcy przypomnieli reakcję blogerów i dziennikarzy na zapowiedź kolorowej gry podczas The Game Awards 2023, a także pokazali materiał z rozgrywki i proces nagrywania autentycznej ścieżki dźwiękowej.

Przypomnijmy, że Tales of Kenzera to dynamiczna platformówka 2.5D, w której młody szaman Zau spróbuje uratować swoje plemię.

Bohater posiada dwie maski: Księżyca i Słońca, a zakładając je, gracz otrzymuje różne magiczne zdolności, które pomagają mu w walkach z wrogami i pokonywaniu przeszkód.

Rozgrywka w Tales of Kenzera: Zau opiera się na zmianie masek w odpowiednim czasie; ponieważ gra jest bardzo dynamiczna, gracz musi umiejętnie przełączać się między nimi i dostosowywać się do szybko zmieniającej się sytuacji.

Kiedy się spodziewać

Tales of Kenzera: Zau ukaże się 23 kwietnia na PC, PlayStation 5, Xbox Series i Nintendo Switch. Gra będzie dostępna od razu w katalogach Xbox Game Pass oraz PlayStation Plus Extra i Premium.

Dla tych, którzy chcą dowiedzieć się więcej

Źródło: Electronic Arts