Plotka: Samsung Galaxy S24 FE może być największym smartfonem z linii Fan Edition

Autor: Vlad Cherevko | 20.04.2024, 00:40
Plotka: Samsung Galaxy S24 FE może być największym smartfonem z linii Fan Edition

Według ostatnich plotek, Galaxy S24 FE ma oficjalnie zadebiutować w połowie lipca na nadchodzącym wydarzeniu Galaxy Unpacked. Nowe plotki na temat smartfonów donoszą, że kolejny smartfon FE będzie różnił się od swoich poprzedników jednym ważnym parametrem.

Co wiadomo

Według informacji od insidera @negativeonehero, które uzyskał z chińskich źródeł, Samsung Galaxy S24 FE będzie największym smartfonem z linii FE w ofercie firmy. W przeciwieństwie do poprzednich 6,4-calowych ekranów, które otrzymały Galaxy S23 FE i Galaxy S21 FE, donosi się, że Galaxy S24 FE będzie wyposażony w 6,7-calowy ekran.

Sądząc po tym, że Samsung ostatnio tylko zwiększa rozmiar swoich smartfonów, może to być prawda.

Jednak poprzedni wyciek od insider @OreXda wskazał, że nadchodzący Galaxy S24 FE może otrzymać mały 6,1-calowy ekran (choć nie jest tego do końca pewien). Powiedział również, że S24 FE będzie miał do 12 GB pamięci RAM LPDDR5X, a także 128 GB (UFS 3.1) lub 256 GB (UFS 4.0) pamięci stałej. Informator zasugerował również, że smartfon prawdopodobnie otrzyma procesor Exynos 2400 lub Snapdragon 8 Gen 3, w zależności od rynku.

O ile te plotki są prawdziwe, dowiemy się wkrótce, ponieważ więcej informacji na temat urządzenia pojawi się przed letnią prezentacją Galaxy Unpacked, podczas której Galaxy S24 FE może zostać zaprezentowany.

Źródło: @negativeonehero, IT Home, @OreXda