Samsung przyznaje się do błędu w szybkim pulpicie nawigacyjnym One UI 6.1 i obiecuje naprawę wkrótce

Autor: Vlad Cherevko | 20.04.2024, 23:14
Samsung przyznaje się do błędu w szybkim pulpicie nawigacyjnym One UI 6.1 i obiecuje naprawę wkrótce

W najnowszej aktualizacji One UI 6.1 firmy Samsung wykryto błąd, który powoduje niedogodności dla użytkowników smartfonów Galaxy. Problem występuje po aktualizacji serii Galaxy S23 i innych modeli do One UI 6.1. Błąd powoduje nieoczekiwane otwarcie szybkiego paska podczas obsługi powiadomień lub przeglądania informacji, co uniemożliwia normalne korzystanie z urządzenia i psuje wrażenia użytkownika.

Co wiadomo

Informator @tarunvats33 napisał na Twitterze, że moderatorzy społeczności Samsunga zauważyli problem i wyrazili swoje zaangażowanie w jego skuteczne naprawienie. Przyjęli do wiadomości opinie otrzymane od wielu użytkowników i aktywnie pracują nad opracowaniem aktualizacji oprogramowania, aby naprawić awarię szybkiego panelu na urządzeniach z One UI 6.1.

Moderatorzy przeprosili za spowodowane niedogodności i zapewnili użytkowników, że środki naprawcze są już w toku. Obiecują naprawić wspomniany problem i wydać ulepszone oprogramowanie.

Niestety, Samsung nie ogłosił konkretnego harmonogramu wydania aktualizacji. Wiadomo jednak, że Samsung ciężko pracuje nad ulepszeniem swoich urządzeń. Ponieważ przyznał się do problemu, aktualizacja powinna pojawić się w nadchodzących tygodniach.

Źródło: @tarunvats33