Xiaomi Mi Band 9 przygotowuje się do premiery po przejściu certyfikacji

Autor: Vlad Cherevko | 20.04.2024, 23:45
Xiaomi Mi Band 9 przygotowuje się do premiery po przejściu certyfikacji

Xiaomi przygotowuje się do wydania nowego modelu bransoletki fitness, Xiaomi Mi Band 9. Zostało to ujawnione po tym, jak urządzenie przeszło certyfikację w kilku organizacjach.

Co wiadomo

Xiaomi Mi Band 8 został wprowadzony przez firmę w kwietniu 2023 roku, a po roku nowy model ma być gotowy do premiery. Bransoletka fitness o numerze modelu M2345B1 została zauważona na stronach internetowych certyfikacji TDRA w Zjednoczonych Emiratach Arabskich i indonezyjskiej organizacji telekomunikacyjnej, co wskazuje, że urządzenie zostanie wkrótce wydane.

Nowy model ma być dostępny w dwóch wersjach - standardowej i z NFC. Według wstępnych informacji, wygląd urządzenia nie ulegnie znaczącym zmianom. Oczekuje się, że Xiaomi Mi Band 9 będzie wyposażony w 1,62-calowy ekran AMOLED o poprawionej jasności i rozdzielczości.

Żywotność baterii pozostanie taka sama i będzie trwać do dwóch tygodni na jednym ładowaniu. Możliwe, że nowy model będzie miał wbudowany moduł GPS, ale dokładne informacje na ten temat nie są jeszcze znane.

Źródło: ITHome