Wyciekły film promocyjny Google Pixel 8a ujawnia jego możliwości AI

Autor: Vlad Cherevko | 27.04.2024, 20:51
Wyciekły film promocyjny Google Pixel 8a ujawnia jego możliwości AI

W sieci pojawił się wyciekły film promocyjny smartfona Google Pixel 8a, ujawniający jego możliwości AI. Wideo zostało opublikowane przez znanego insidera Onleaks. Oczekuje się, że nowość zostanie zaprezentowana na corocznej konferencji deweloperów I / O w dniu 14 maja tego roku.

Co wiadomo

Film promocyjny pokazuje wszystkie funkcje, które będą obecne w Google Pixel 8a. Po pierwsze, będzie wyposażony w funkcję "Best Take", która poprawi zdjęcia grupowe. Po zrobieniu wielu zdjęć pozwoli użytkownikom wybrać najlepszą twarz i wyeliminować wszelkie niezręczne wyrazy twarzy.

Pixel 8a będzie wyposażony w funkcję Circle to Search, której nie trzeba przedstawiać. Została ona zapowiedziana wcześniej w styczniu tego roku dla serii Galaxy S24, a później pojawiła się w serii Pixel 8 i 7. Funkcja ta pozwala użytkownikom wyszukiwać przedmioty/elementy po prostu zakreślając je.

Zgodnie z filmem promocyjnym, Pixel 8a będzie miał funkcję "Live Translate", która będzie tłumaczyć połączenia głosowe i nie tylko w czasie rzeczywistym. Smartfon będzie miał kolejną funkcję związaną z aparatem o nazwie "Audio Magic Eraser". Usunie ona wszelkie niepotrzebne szumy tła z filmów. Przeciek potwierdza również czarne i niebieskie warianty kolorystyczne urządzenia.

Niedawno ujawniono, że Pixel 8a będzie kosztował o 18 procent więcej niż jego poprzednik, zaczynając od 708,99 CAD za podstawowy wariant 128 GB, podczas gdy wersja 256 GB będzie kosztować 792,99 CAD.

Źródło: @OnLeaks