Niespodzianka, niespodzianka: w maju wszyscy gracze Helldivers 2 na PC muszą połączyć swoje konta z PlayStation Network

Autor: Vladislav Nuzhnov | 03.05.2024, 10:21
Niespodzianka, niespodzianka: w maju wszyscy gracze Helldivers 2 na PC muszą połączyć swoje konta z PlayStation Network

Pisaliśmy, że dzięki premierze na PC, Helldivers 2 jest już siódmą najlepiej zarabiającą grą Sony w historii. Zatem już wkrótce gracze PC otrzymają ciekawą "niespodziankę".

Co wiemy

Od teraz wszyscy gracze Helldivers 2 na PC muszą połączyć swoje konto z PlayStation Network. Sony wyjaśniło tę decyzję w następujący sposób:

"Łączenie kont odgrywa ważną rolę w ochronie naszych graczy i podtrzymywaniu wartości bezpieczeństwa i ochrony gier PlayStation i PlayStation Studios. Jest to nasz podstawowy sposób ochrony graczy przed nadużyciami i przemocą, umożliwiając nam banowanie graczy, którzy angażują się w takie zachowania. Pozwala również graczom, którzy zostali zbanowani, odwołać się".

Począwszy od 6 maja, wszyscy nowi gracze Helldivers 2 na Steam będą musieli połączyć swoje konto Steam z kontem PlayStation Network. Gracze, którzy wcześniej zakupili grę, będą musieli połączyć swoje konta Steam i PlayStation Network do 4 czerwca.

Sony zauważa, że może to być niewygodne dla niektórych z was, ale nie da się tego obejść.

Przypominamy, że 9 maja Helldivers 2 otrzyma BattlePass premium "Polar Patriots".

Gdzie grać

Helldivers 2 jest dostępne na PC i PlayStation 5.

Dla tych, którzy chcą wiedzieć więcej

  • Redakcja gg była zadowolona z gry i przyznała jej ocenę 4,4/5. To atrakcja, do której chce się wracać raz za razem. Czasem jest szalona, czasem rozśmiesza, czasem trzyma w napięciu ze względu na liczbę wrogów na ekranie, ale to właśnie za ten wachlarz emocji kochamy gry. Przeczytaj więcej w naszej recenzji Helldivers 2.

Źródło: steampowered