Terminator: Survivors będzie miał tryb offline, ale nie ma co oczekiwać PvP.

Autor: Dmitro Koval | 04.05.2024, 09:22
Terminator: Survivors będzie miał tryb offline, ale nie ma co oczekiwać PvP.

Od momentu ogłoszenia, Terminator: Survivors przyciągnął wiele uwagi społeczności graczy, więc Nacon niedawno podzielił się nowymi szczegółami na oficjalnej stronie FAQ Steam.

Co wiemy

Nacon potwierdził, że Terminator: Survivors będzie wspierać rozgrywkę kooperacyjną dla trzech graczy, ale gracze grający w pojedynkę nadal będą mogli cieszyć się całą historią offline. W chwili obecnej nie ma jednak planów dotyczących trybu wieloosobowego PvP. Pomimo faktu, że gry survivalowe zazwyczaj koncentrują się na rozgrywce wieloosobowej, Terminator: Survivors kładzie duży nacisk na fabułę.

"Gra ma bogatą oryginalną fabułę, a także poboczne wątki i zadania, z których każdy rzuca światło na historię świata i jego różnych mieszkańców. W trakcie podróży gracze napotkają kultowe postacie z sagi, a także nowe twarze, które odgrywają kluczową rolę w tej osi czasu".

Oprócz głębi fabuły, Terminator: Survivors zawiera potężnego prześladowcę T-800 w otwartym świecie, który bezlitośnie poluje na graczy. W grze dostępne są również różne pojazdy.

Kiedy można się jej spodziewać?

Terminator: Survivors zadebiutuje na PC we wczesnym dostępie 24 października.

Źródło: GamingBolt