Xiaomi Black Shark GS3: wytrzymały, wodoodporny smartwatch z 21-dniowym czasem pracy na baterii za 70 USD

Autor: Helena Szczerbań | 05.05.2024, 11:01
Xiaomi Black Shark GS3: wytrzymały, wodoodporny smartwatch z 21-dniowym czasem pracy na baterii za 70 USD

Zaledwie kilka miesięcy temu podmarka Xiaomi Black Shark wprowadziła inteligentny zegarek GT3. A teraz firma wypuszcza nowy model - Black Shark GS3.

Co wiadomo

Jest to wzmocniony smartwatch o solidnej konstrukcji, który przeszedł 15 rygorystycznych certyfikatów zgodnie z normami wojskowymi. Oznacza to, że są one odporne na ekstremalne temperatury, trudne warunki pogodowe, a nawet wstrząsy. Ponadto klasa odporności na kurz i wodę 5ATM + IP69K wskazuje, że zegarek nadaje się do pływania i innych sportów wodnych.

Black Shark GS3 posiada 1,43-calowy wyświetlacz AMOLED z częstotliwością odświeżania 60 Hz i jasnością 600 nitów, który jest chroniony przez Corning Gorilla Glass 8H+. Układ scalony o bardzo niskim zużyciu energii i bateria o wysokiej gęstości zapewniają do 21 dni pracy na baterii.

Gadżet obsługuje ponad 100 trybów sportowych i ma wbudowany czujnik optyczny, czujniki tętna i tlenu we krwi do kompleksowego monitorowania stanu zdrowia. Obsługuje również GPS, Beidou, GLONASS, GALILEOGPS i QZSS w celu dokładnego śledzenia lokalizacji, NFC i możliwość wykonywania połączeń przez Bluetooth.

Black Shark GS3 jest już dostępny w przedsprzedaży w Chinach w specjalnej cenie około 70 USD.

Źródło: Gizmochina