Gracze Operation Cleanup: Helldivers 2 na PC zaczęli zwiększać ocenę gry na Steamie, ponieważ Sony nie będzie wymagać powiązania z PSN.

Autor: Vladislav Nuzhnov | 06.05.2024, 12:14
Gracze Operation Cleanup: Helldivers 2 na PC zaczęli zwiększać ocenę gry na Steamie, ponieważ Sony nie będzie wymagać powiązania z PSN.

Pisaliśmy, że gracze obniżyli ocenę gry Helldivers 2 ze względu na konieczność połączenia konta z PlayStation Network. Sony już zapowiedziało, że nie będzie wymagać połączenia z PSN, aby grać w Helldivers 2 na PC, a gracze wymyślili, co zrobić w odpowiedzi.

Co wiadomo

W serwisie Reddit gracze rozpoczęli akcję Operation Cleanup. Pomysł polega na przywróceniu Helldiver 2 wysokiej oceny na Steam. Obecnie gra ma tylko 50% pozytywnych recenzji, choć tydzień temu liczba ta wynosiła około 80%.

Prosimy o odwrócenie negatywnych opinii, które zostawiliście na temat innych gier, nad którymi pracowało Arrowhead lub Sony. Bądźmy lepsi jako społeczność i nie róbmy tego ponownie.

Gdzie grać

Helldivers 2 jest dostępne na PC i PlayStation 5.

Dla tych, którzy chcą wiedzieć więcej

  • Redakcja gg była zadowolona z gry i przyznała jej ocenę 4,4/5. To atrakcja, do której chce się wracać raz za razem. Czasem jest zwariowana, czasem rozśmiesza, czasem trzyma w napięciu ze względu na liczbę wrogów na ekranie, ale to właśnie za ten wachlarz emocji kochamy gry. Przeczytaj więcej w naszej recenzji Helldivers 2.

Źródło: reddit