Dyrektor kreatywny Helldivers 2 jest pod wrażeniem siły woli społeczności gry i jest wdzięczny PlayStation za szybką decyzję.

Autor: Vladislav Nuzhnov | 06.05.2024, 12:52
Dyrektor kreatywny Helldivers 2 jest pod wrażeniem siły woli społeczności gry i jest wdzięczny PlayStation za szybką decyzję.

6 maja okazało się, że Sony nie będzie wymagać połączenia z PSN, aby zagrać w Helldiver 2 na PC. Sytuacja wokół tego była gorąco dyskutowana przez trzy dni (i bądźmy szczerzy, nadal jest dyskutowana). Ale teraz dyrektor kreatywny Helldivers 2 skomentował sytuację.

Co wiemy

Johan Pilestedt napisał na Twitterze szczegółowy komentarz na temat sytuacji związanej z Helldivers 2 i połączeniem konta Steam z PSN.

Po pierwsze, jestem pod wrażeniem siły woli społeczności Helldiver 2 i waszej zdolności do współpracy. Po drugie, chciałbym podziękować naszym partnerom i przyjaciołom z PlayStation za tak szybkie i sprawne podjęcie decyzji o opcjonalnym połączeniu z PSN. Wspólnie chcemy ustanowić nowy standard tego, czym jest usługa gier i w jaki sposób deweloperzy i społeczność mogą wspierać się nawzajem, aby stworzyć najlepsze możliwe wrażenia z gry.

Przypominamy, że gracze rozpoczęli operację Cleanup na Reddicie. Jej celem jest przywrócenie Helldiver 2 do wysokiej oceny na Steam. Obecnie gra ma zaledwie 50% pozytywnych recenzji, choć jeszcze tydzień temu było to około 80%.

Gdzie grać

Helldivers 2 jest dostępne na PC i PlayStation 5.

Dla tych, którzy chcą wiedzieć więcej

  • Redakcja gg była zadowolona z gry i przyznała jej ocenę 4,4/5. To atrakcja, do której chce się wracać raz za razem. Czasem jest szalona, czasem rozśmiesza, czasem trzyma w napięciu ze względu na liczbę wrogów na ekranie, ale to właśnie za ten wachlarz emocji kochamy gry. Przeczytaj więcej w naszej recenzji Helldivers 2.

Źródło: @Pilestedt