To już oficjalne: Lords of the Fallen i Sniper: Ghost Warrior Contracts 2 będą dostępne w Game Pass w 2024 roku

Autor: Vladislav Nuzhnov | 06.05.2024, 16:38
To już oficjalne: Lords of the Fallen i Sniper: Ghost Warrior Contracts 2 będą dostępne w Game Pass w 2024 roku

Pisaliśmy, że soulslike Lords of the Fallen będzie dostępny w Xbox Game Pass pod koniec maja. Teraz już oficjalnie wiadomo, że ta i jeszcze jedna polska gra będą dostępne.

Co wiemy

Dzięki polskiemu serwisowi finansowemu Bankier.pl dowiedzieliśmy się, że CI Games porozumiało się z Microsoftem w sprawie udostępnienia Lords of the Fallen i Sniper: Ghost Warrior Contracts 2 w ramach Game Pass. Wciąż jednak nie podano dokładnej daty, kiedy gry pojawią się w usłudze Microsoftu. Znany jest jedynie rok 2024.

Dla tych, którzy nie wiedzą

Lords of the Fallen to souls-like RPG od 3 osób. Historia opowie o jednym z legendarnych Mrocznych Krzyżowców, który wyruszył w epicką podróż, aby pokonać Adyra, boga demonów. W grze można podróżować przez dwa duże równoległe światy. Królestwo żywych, gdzie zbierane są okrutne próby. I królestwo zmarłych, gdzie czają się niewypowiedziane horrory.

Sniper Ghost Warrior Contracts 2 to strzelanka dla jednego gracza, której akcja rozgrywa się współcześnie na Bliskim Wschodzie. Gracz wciela się w snajpera, przed którym stoi trudne zadanie: zniszczyć podstępny syndykat przestępczy i ukarać jego przywódców.

Źródło: wccftech