W sieci pojawił się już render makiety OnePlus 13

Autor: Vlad Cherevko | 07.05.2024, 00:09
W sieci pojawił się już render makiety OnePlus 13

W oczekiwaniu na premierę nowego flagowego smartfona OnePlus 13, która podobno ma nastąpić pod koniec tego roku, w sieci społecznościowej Weibo pojawiło się pierwsze zdjęcie makiety urządzenia.

Co wiadomo

Według przecieków, OnePlus zdecydował się porzucić swój tradycyjny okrągły projekt aparatu na rzecz prostokątnej wyspy aparatu z tyłu. Ten projekt przypomina OnePlus 10 Pro z 2022 roku, ale z niewielką zmianą: moduł kamery OnePlus 13 nie jest połączony z metalową ramą, jak we flagowcu z 2022 roku. Jest on po prostu osobno podświetlony na tylnym panelu.

Render makiety rzekomego OnePlus 13

Prostokątny moduł mieści trzy kamery i okrągłą lampę błyskową LED. W centrum wyspy znajduje się logo Hasselblad. Po prawej stronie telefonu znajdują się przyciski zasilania i głośności, podczas gdy po lewej stronie prawdopodobnie znajduje się charakterystyczny dla OnePlus przełącznik trybu powiadomień.

Warto jednak zauważyć, że jest to tylko makieta, a ostateczny projekt OnePlus 13 może być zupełnie inny. Jeśli chodzi o specyfikację, smartfon ma być wyposażony w 6,8-calowy ekran OLED LTPO o rozdzielczości 2K i skaner linii papilarnych na wyświetlaczu. Urządzenie będzie napędzane chipsetem Snapdragon 8 Gen 4.

Źródło: Weibo