Nie spiesz się z otwieraniem portfela: Banishers: Ghosts of New Eden o łowcach duchów otrzymało wersję demonstracyjną na wszystkich platformach

Autor: Vladislav Nuzhnov | 07.05.2024, 22:04
Nie spiesz się z otwieraniem portfela: Banishers: Ghosts of New Eden o łowcach duchów otrzymało wersję demonstracyjną na wszystkich platformach

Banishers: Ghosts of New Eden został wydany w lutym 2024 roku i stał się największą grą Don't Nod. A jeśli zadawałeś sobie pytanie: "czy powinienem zapłacić za to pieniądze?", możesz teraz wyrzucić to pytanie z głowy, ponieważ gra ma wersję demonstracyjną.

Co wiadomo

The Banishers: Ghosts of New Eden dostępne jest na wszystkich platformach (PC, PS5, Xbox Series). Do dyspozycji graczy oddano pierwszą misję, a w przypadku zakupu gry wszystkie postępy zostaną zapisane. Jest też dobra wiadomość dotycząca zakupu. Gra otrzymała 20% zniżki na wszystkich platformach do 20 maja. Macie więc wystarczająco dużo czasu, aby pobrać demo, a następnie zdecydować się na zakup.

Dla tych, którzy nie wiedzą

Banishers: Ghosts of New Eden to RPG akcji z otwartym światem, opowiadające o Antei Duarte i Red Macu Raithie, którzy się kochają, a także są zakochani w duchach. Jednak podczas wykonywania jednego z kontraktów Antea sama staje się duchem, a teraz bohaterowie odbędą nieplanowaną podróż z dylematami moralnymi, które zadecydują o zakończeniu historii. Wszystko rozgrywa się w lasach Ameryki Północnej, gdzie duchy grasują wszędzie i będą musiały zostać zabite przy użyciu zimnej stali i broni palnej oraz nowych umiejętności Anthei.

Dla tych, którzy chcą wiedzieć więcej

  • Redakcja gg wystawiła grze umiarkowaną recenzję i przyznała jej 3,6/5. Gra ma fajny klimat i dobrą rozgrywkę, ale element fabularny był nieco rozczarowujący. Przeczytaj więcej w naszej recenzji Banishers: Ghosts of New Eden.

Źródło: @Focus_entmt