Google oferuje tablet Pixel za darmo w zamian za starego iPada

Autor: Vlad Cherevko | 09.05.2024, 02:34
Google oferuje tablet Pixel za darmo w zamian za starego iPada

Google niedawno ponownie wprowadziło na rynek swój tablet Pixel w obniżonej cenie 399 USD, eliminując stację ładującą z zestawu. Powinno to pomóc w zwiększeniu sprzedaży tabletów Pixel, które jak dotąd nie odniosły takiego samego sukcesu jak Pixel Watch i najnowsze smartfony Pixel. Jeśli obniżona cena nie przemawia do Ciebie, Google oferuje otrzymanie tabletu Pixel za darmo w zamian za starego iPada.

Co wiadomo

Sklep internetowy Google w USA prowadzi promocję wymiany, w ramach której użytkownicy mogą otrzymać tablet Pixel za darmo, jeśli wymienią na niego swojego iPada. Może to być nawet iPad 6. generacji, który został wydany w 2018 roku za 329 dolarów. Użytkownicy mogą wymienić swojego sześcioletniego iPada i otrzymać nowy tablet Pixel, płacąc jedynie podatek od sprzedaży obowiązujący w ich okolicy.

Nawet jeśli dana osoba nie ma iPada, może prawdopodobnie kupić działający egzemplarz za niewielką kwotę w serwisie eBay lub Craiglist, a następnie wymienić go na zupełnie nowy tablet Pixel od Google. Te korzystne oferty wymiany od Google na starsze iPady będą ważne tylko do zakończenia przedsprzedaży tabletu Pixel. Po tym czasie użytkownicy prawdopodobnie otrzymają znacznie niższą kwotę za swojego starego iPada. Tak więc każdy zainteresowany otrzymaniem tabletu Pixel za darmo powinien się pospieszyć.

Istnieje również opcja wymiany starych tabletów Samsunga, ale ich ceny wymiany nie są tak dobre jak iPada. Google daje teraz tylko 100 dolarów za Galaxy Tab S8, który został wydany w 2022 roku. Chociaż w kwietniu firma wyceniła tablet na 250 USD.

Podobno iPad, który ma zostać wymieniony przez Google, musi być w stanie roboczym bez znaczących uszkodzeń fizycznych. W przeciwnym razie wymiana może zostać odrzucona.

Źródło: Android Police