Logitech wprowadza nowe etui z klawiaturą dla iPada Air i iPada Pro

Autor: Nastya Bobkova | 10.05.2024, 03:08
Logitech wprowadza nowe etui z klawiaturą dla iPada Air i iPada Pro

W tym tygodniu Logitech ogłosił wydanie nowych etui z klawiaturą zaprojektowanych specjalnie dla najnowszych modeli iPada Air i iPada Pro. Etui te stanowią alternatywę dla drogich klawiatur Magic Keyboard firmy Apple.

Co wiadomo

Nowy Logitech Combo Touch jest kompatybilny z obydwoma rozmiarami iPada Air i dwoma modelami iPada Pro. Jest to najlżejsza klawiatura na rynku, zwiększająca mobilność i zmniejszająca wagę tabletu.

Etui jest wyposażone w odłączaną klawiaturę i elastyczną podstawkę umożliwiającą różne tryby użytkowania, w tym standardowy tryb klawiatury oraz tryb do rysowania, czytania i korzystania z Apple Pencil.

Posiada wielodotykowy gładzik do precyzyjnego wprowadzania danych i nawigacji. Klawiatura posiada automatyczne podświetlenie klawiszy, szesnaście poziomów jasności oraz klawisze skrótów do sterowania głośnością, multimediami i innymi funkcjami.

Nowe etui są dostępne dla iPada Air w cenie od 200 do 230 USD oraz dla iPada Pro w cenie od 230 do 260 USD, w zależności od rozmiaru modelu. Można je kupić na stronie internetowej firmy Logitech.

Źródło: Macrumors