Dyrektor kreatywny Helldivers 2 stara się przywrócić grę do 177 krajów, ale nie ma jeszcze żadnych wiadomości

Autor: Vladislav Nuzhnov | 10.05.2024, 09:17
Dyrektor kreatywny Helldivers 2 stara się przywrócić grę do 177 krajów, ale nie ma jeszcze żadnych wiadomości

Po tym, jak Sony ujawniło, że gracze PC będą musieli posiadać konto PSN, aby zagrać w Helldivers 2 (decyzja, która została teraz anulowana), gra została wycofana ze sprzedaży w 177 krajach, ponieważ PSN nie jest tam oficjalnie dostępny. Deweloperzy robią jednak wszystko, co w ich mocy, by przywrócić grę do tych krajów.

Co wiemy

Na oficjalnym serwerze Helldivers Discord, dyrektor kreatywny Helldivers 2 Johan Pilestedt napisał, że niestety nie ma żadnych wiadomości na temat powrotu gry do 177 krajów.

Rozmawiam z naszymi partnerami z Playstation i Valve i nalegam na anulowanie tej decyzji.

Johan zauważył również, że decyzja o zdjęciu blokady PSN kosztowała go wiele wysiłku, ale nie zamierza ustawać w dążeniu do przywrócenia gry do ponad 100 krajów.

Gdzie grać

Helldivers 2 dostępne jest na PC i PlayStation 5. Przypominamy, że 9 maja Helldivers 2 otrzymało BattlePass premium "Polar Patriots", który dodaje nowe bronie, pancerze i przedmioty kosmetyczne.


Zalecane wymagania systemowe:

  • Procesor: Intel Core i7-9700K lub AMD Ryzen 7 3700X
  • PAMIĘĆ RAM: 16 GB
  • Karta graficzna: NVIDIA GeForce RTX 2060 lub AMD Radeon RX 6600XT

Dla tych, którzy chcą wiedzieć więcej

  • Redakcja gg była zadowolona z gry i przyznała jej ocenę 4,4/5. To przejażdżka, do której chce się wracać raz za razem. Czasami jest szalona, czasami rozśmiesza, czasami jest napięta ze względu na liczbę wrogów na ekranie, ale to właśnie zakres emocji, za które kochamy gry. Przeczytaj więcej w naszej recenzji Helldivers 2.

Źródło: discord