Valve nie ma nic wspólnego z usunięciem Helldivers 2 z PC w ponad 170 krajach: decyzja została podjęta wyłącznie przez Sony

Autor: Vladislav Nuzhnov | 13.05.2024, 09:17
Valve nie ma nic wspólnego z usunięciem Helldivers 2 z PC w ponad 170 krajach: decyzja została podjęta wyłącznie przez Sony

Pisaliśmy o tym, że dyrektor kreatywny Helldivers 2 stara się zrobić wszystko, by gra powróciła do 177 krajów. Teraz historia doczekała się kontynuacji, gdyż Valve skomentowało sytuację.

Co wiadomo

W jednej z odpowiedzi dla gracza Valve stwierdziło, że gra została usunięta z "niektórych regionów" decyzją wydawcy, a Steam nie wie, kiedy gra może stać się dostępna w tych krajach.

Teraz wiemy więc, że pytanie: "kiedy przywrócicie Helldivers 2" należy kierować wyłącznie do Sony, ponieważ Valve nie miało żadnego wpływu na tę decyzję.

Gdzie grać

Helldivers 2 jest dostępne na PC i PlayStation 5.


Zalecane wymagania systemowe:

  • Procesor: Intel Core i7-9700K lub AMD Ryzen 7 3700X
  • PAMIĘĆ RAM: 16 GB
  • Karta graficzna: NVIDIA GeForce RTX 2060 lub AMD Radeon RX 6600XT

Dla tych, którzy chcą wiedzieć więcej

  • Redakcja gg była zadowolona z gry i przyznała jej ocenę 4,4/5. To przejażdżka, do której chce się wracać raz za razem. Czasami jest szalona, czasami rozśmiesza, czasami jest napięta ze względu na liczbę wrogów na ekranie, ale to właśnie zakres emocji, za które kochamy gry. Przeczytaj więcej w naszej recenzji Helldivers 2.

Źródło: eurogamer