Aktualizacja PUBG: Samsung Galaxy S24, S23 i Fold 5 otrzymają wsparcie dla rozgrywki w 120 klatkach na sekundę

Autor: Vlad Cherevko | 13.05.2024, 13:32
Aktualizacja PUBG: Samsung Galaxy S24, S23 i Fold 5 otrzymają wsparcie dla rozgrywki w 120 klatkach na sekundę

Nadchodzą ważne zmiany w świecie gier mobilnych. Jedna z najpopularniejszych gier wszech czasów, PUBG: Battlegrounds, która została wydana na Androida i iOS sześć lat temu, wkrótce otrzyma aktualizację, która pozwoli graczom cieszyć się walką w płynnych 120 klatkach na sekundę. Do tej pory gra była ograniczona do 90 klatek na sekundę.

Co wiadomo

Aktualizacja gry do wersji 3.2, zaplanowana na 13 maja, przyniesie tryb obsługi 120 klatek na sekundę, a Samsung potwierdził, że serie Galaxy S24, Galaxy S23 i Galaxy Fold 5 znajdą się wśród urządzeń obsługujących ten tryb. Samsung twierdzi również, że nawiązał współpracę z Tencent, twórcą gry, w celu optymalizacji wydajności na tych urządzeniach. Optymalizacje zostaną uwzględnione w najnowszej wersji usługi optymalizacji gier (GOS) i aplikacji Game Booster zainstalowanej na smartfonach i tabletach Galaxy.

Poinformowano również, że nowa wersja Genshin Impact 5.0, która zostanie wydana za 3 miesiące, przyniesie również ulepszenia w postaci 37% wzrostu rozdzielczości dla flagowych urządzeń Samsunga.

Do tego dochodzą plany usprawnienia grafiki w API Vulkan, które jest już testowane na Galaxy S24 Ultra.

Źródło: @theonecid