Fizyczna edycja Hi-Fi Rush jest nadal przygotowywana do wydania pomimo zamknięcia studia Tango Gameworks

Autor: Vladislav Nuzhnov | 13.05.2024, 14:29
Fizyczna edycja Hi-Fi Rush jest nadal przygotowywana do wydania pomimo zamknięcia studia Tango Gameworks

Szokiem dla nas wszystkich było zamknięcie przez Microsoft studia Tango Gameworks, które na początku 2023 roku wydało grę rytmiczno-zręcznościową Hi-Fi Rush. Gra spodobała się wielu graczom i krytykom, a w lutym 2024 roku Limited Run Games ogłosiło fizyczną wersję gry. Po zamknięciu studia pojawiły się obawy, że edycja fizyczna została anulowana, ale tak się nie stało.

Co wiadomo

Jeden z graczy napisał do Limited Run Games, że firma zapomniała usunąć informacji o fizycznej edycji Hii-Fi Rush. LRG odpowiedziało krótko:

"Ale czy my o tym zapomnieliśmy? Dopóki nie powiemy inaczej, Hi-Fi Rush wciąż trwa!".

Z dużą dozą prawdopodobieństwa otrzymamy więc fizyczną edycję gry, ale nie wiadomo jeszcze kiedy dokładnie miałoby to nastąpić.

Gdzie grać

Hi-Fi Rush dostępne jest na PC, Xbox Series, PlayStation 5 oraz w ramach Game Pass.

Dla tych, którzy nie wiedzą

Hi-Fi Rush rozpoczyna się od wątpliwego eksperymentu, w którym odtwarzacz muzyki został podłączony do serca młodego mężczyzny o imieniu Chai. Teraz, wraz ze swoim zespołem, musi on zniszczyć złowrogą korporację. Osobliwością rozgrywki jest to, że wszystkie bitwy są zsynchronizowane z muzyką i tylko wtedy, gdy poczujesz rytm, możesz układać epickie kombinacje i niszczyć wrogów w lokacjach wykonanych w stylu kreskówek.

Źródło: @LimitedRunGames