Pierwszy składany smartfon Xiaomi pojawił się na prawdziwym zdjęciu

Autor: Vlad Cherevko | 14.05.2024, 01:20
Pierwszy składany smartfon Xiaomi pojawił się na prawdziwym zdjęciu

Xiaomi przygotowuje się do ogłoszenia swojego pierwszego składanego smartfona MIX Flip. Niewiele informacji o nowym składanym smartfonie Xiaomi jest jeszcze znanych. Ale pierwsze zdjęcie nowości pojawiło się już w chińskiej sieci społecznościowej Weibo.

Co wiadomo

Smartfon Xiaomi MIX Flip otrzymał ciekawy design. Jak widać na poniższym zdjęciu, z tyłu urządzenia poziomo umieszczone dwa aparaty fotograficzne, obok których znajdują się dwie lampy błyskowe LED. Poniżej aparatu znajduje się oddzielna sekcja dla drugiego ekranu urządzenia. Branding Leica można zobaczyć poniżej podwójnej lampy błyskowej LED.

Jak wcześniej ujawniono, Xiaomi MIX Flip obsługuje przewodowe ładowanie 67 W, co czyni go najszybciej ładującym się smartfonem wśród smartfonów z klapką. Oczekuje się, że urządzenie będzie zasilane przez procesor Snapdragon 8 Gen 3. Oczekuje się, że główny aparat będzie miał rozdzielczość 50 megapikseli, podczas gdy czujnik OmniVision OV60A zostanie użyty do teleobiektywu.

Czas oficjalnej zapowiedzi urządzenia nie jest jeszcze znany, ale oczekuje się, że nastąpi to jeszcze w tym roku. Możliwe, że Xiaomi MIX Flip zostanie zaprezentowany wraz z Xiaomi MIX Fold 4 jeszcze w tym roku. Są to jednak tylko spekulacje.

Źródło: Weibo