Poco F6 Pro rozpakowany na wideo na kilka dni przed oficjalną premierą

Autor: Vlad Cherevko | 19.05.2024, 02:47
Poco F6 Pro rozpakowany na wideo na kilka dni przed oficjalną premierą

Chociaż oficjalna premiera smartfona Poco F6 Pro zaplanowana jest na 23 maja, w Internecie pojawiło się już wideo z unboxingu, które daje wgląd w konstrukcję i specyfikację telefonu.

Co wiadomo

Wideo opublikowane w serwisie Dailymotion przez użytkownika ComputerHoy prezentuje czarny wariant smartfona. Tylny panel zawiera prostokątną, błyszczącą wyspę aparatu, która rozciąga się od krawędzi do krawędzi w górnej części korpusu. Obejmuje ona cztery oddzielne pierścienie: trzy dla kamer i jeden dla lampy błyskowej. Główny sensor to podobno 50-megapikselowy sensor z optyczną stabilizacją obrazu (OIS). Możemy również zobaczyć duży, płaski ekran z cienkimi ramkami.

Jeśli chodzi o specyfikację, Poco F6 Pro otrzyma wyświetlacz WQHD + AMOLED z częstotliwością odświeżania 120 Hz. Oczekuje się, że smartfon otrzyma chipset Snapdragon 8 Gen 2 i będzie wyposażony w powłokę HyperOS firmy Poco.

Film z rozpakowywania ujawnia również, że opakowanie będzie zawierało ładowarkę 120 W, kabel do ładowania, narzędzie do wyjmowania karty SIM i etui ochronne na telefon. Poco F6 Pro jest zasadniczo międzynarodową wersją Redmi K70.

Poco F6 Pro zostanie zaprezentowany 23 maja. W międzyczasie możesz obejrzeć film z rozpakowywania pod tym linkiem.

Źródło: Dailymotion