Rockstar Games może dodać Red Dead Redemption do swoich katalogów Game Pass i PS Plus Premium, sugeruje znalezisko dataminera

Autor: Anton Kratiuk | 19.05.2024, 12:16
Rockstar Games może dodać Red Dead Redemption do swoich katalogów Game Pass i PS Plus Premium, sugeruje znalezisko dataminera

Kilka dni temu w sieci pojawiły się informacje, jakoby Rockstar Games mogło przygotowywać pierwszą część kultowego westernu Red Dead Redemption do wydania na PC.

Taki wniosek wysnuto z odpowiedniej linijki w kodzie strony internetowej studia, ale wygląda na to, że deweloperzy zaplanowali jeszcze jedną niespodziankę.

Co wiadomo

Użytkownik forum Reddit o pseudonimie Timtendo12 znalazł następującą linijkę w kodzie strony Rockstar: "Red Dead Redemption jest dostępne na Nintendo Switch, PS3, PlayStation Plus Premium na PS4 i PS5, Xbox 360 i Xbox Game Pass na Xbox One i Xbox Series X|S".

Uważny czytelnik zauważy, że na chwilę obecną RDR nie jest obecne w katalogach Game Pass i PS Plus, zatem opis ten jest albo błędny, albo gra zostanie dodana do subskrypcji w niedalekiej przyszłości.

Należy zauważyć, że pojawienie się RDR w Game Pass może pośrednio potwierdzać wydanie gry na PC, gdyż w przeciwnym razie okaże się, że słynna gra Rockstar będzie dostępna dla użytkowników konsol Xbox, ale subskrybenci Game Pass na PC pozostaną bez dostępu do niej, co jest sprzeczne z polityką Microsoftu.

Dla tych, którzy chcą wiedzieć więcej

Źródło: Reddit