Black Myth: Wukong zaskoczy graczy swoją skalą: według osoby wtajemniczonej w grze znajdzie się 160 rodzajów wrogów i ponad 80 bossów

Autor: Anton Kratiuk | 21.05.2024, 15:16
Black Myth: Wukong zaskoczy graczy swoją skalą: według osoby wtajemniczonej w grze znajdzie się 160 rodzajów wrogów i ponad 80 bossów

Chińska gra akcji Black Myth: Wukong znajduje się na szczycie listy najbardziej oczekiwanych gier na Steam.

Black Myth: Wukong zaskoczy graczy swoją skalą: według osoby wtajemniczonej w grze znajdzie się 160 rodzajów wrogów i ponad 80 bossów-2

Studio Game Science wypuściło już szereg zwiastunów, a w każdym z nich gra o Małpim Królu wygląda tak ambitnie, imponująco, technologicznie i spektakularnie, jak to tylko możliwe. Deweloperzy nie spieszą się jednak z ujawnianiem szczegółów Black Myth: Wukong, przez co gracze muszą słuchać informacji od wtajemniczonych.

Co wiemy

Chiński insider Lunatic Ignus podzielił się interesującymi danymi na temat Black Myth: Wukong, które potwierdzają, że spodziewamy się gry na naprawdę dużą skalę.

Tak więc, według Lunatic Ignus, gra będzie miała:

  • ponad 160 rodzajów wrogów;
  • ponad 80 bossów;
  • kilka zakończeń;
  • gra od razu pojawi się w trybie "New Game+".

Warto zauważyć, że choć wielu dziennikarzy porównuje Black Myth: Wukong z grami soulsopodobnymi, Lunatic Ignus uważa, że chińska gra będzie znacznie prostsza niż np. Dark Souls czy Bloodborne.

Wydaje się, że liczby przedstawione przez Lunatic Ignus wyglądają nieco nierealistycznie, ale kto wie, może Black Myth: Wukong naprawdę zaskoczy graczy skalą i różnorodnością wrogów.

Kiedy czekać

Black Myth: WuKong ma ukazać się 20 sierpnia 2024 roku na PC, PS5 i Xbox Series. Na Steam i EGS użytkownicy mogą już dodać grę do swojej listy życzeń.

Źródło: X