Samsung Galaxy M53 zaczął otrzymywać aktualizację One UI 6.1

Autor: Vlad Cherevko | 25.05.2024, 14:23
Samsung Galaxy M53 zaczął otrzymywać aktualizację One UI 6.1

Samsung udostępnił aktualizację One UI 6.1 dla smartfona Galaxy M53. Jest to pierwszy telefon z serii Galaxy M, który otrzymał aktualizację do One UI 6.1.

Co wiadomo

Aktualizacja jest dostępna w krajach Ameryki Łacińskiej. Wersja oprogramowania układowego to M536BXXU5EXD3, a rozmiar do pobrania to około 2,2 GB. Wraz z poprawką zabezpieczeń z kwietnia 2024 r. aktualizacja zawiera kilka nowych funkcji.

Użytkownicy mogą teraz kopiować obiekty lub przedmioty z jednego obrazu i wklejać je do innego. Poprawiono również dokładność kadrowania obrazów. Poprawiono jakość wyszukiwania w aplikacji Galeria. Podczas edycji filmów można zmienić prędkość odtwarzania całego filmu lub poszczególnych jego części. Projekty edycji wideo można eksportować z aplikacji Samsung Studio na inne urządzenia Galaxy.

Aktualizacja zawiera również nowe widżety na ekranie blokady, konfigurowalne czcionki dla widżetu zegara i dodatkowe opcje umieszczania. Obsługa konfigurowalnych naklejek została dodana do aplikacji Kalendarz. Aktualizacja zawiera również ulepszoną funkcję szybkiego udostępniania i aplikację Samsung Find do śledzenia zagubionych urządzeń i udostępniania lokalizacji rodzinie i znajomym.

Źródło: Sammobile