Wyciekł obraz zewnętrznego ekranu Galaxy Fold 6

Autor: Vlad Cherevko | 26.05.2024, 13:40
Wyciekł obraz zewnętrznego ekranu Galaxy Fold 6

Jak już wiemy, Samsung przygotowuje się do wydania nowego smartfona Galaxy Fold 6. Na dzień dzisiejszy znamy już niektóre cechy konstrukcyjne, a także specyfikację sprzętową i wciąż pojawiają się przecieki na temat urządzenia. Tym razem pojawił się obraz zewnętrznego ekranu Fold 6, który różni się od tego, który otrzymał Fold 5.

Co wiadomo

Sądząc po obrazie, który został dostarczony przez znanego insidera @UniverseIce, ekran urządzenia stanie się szerszy - jego szerokość wzrośnie z 57 mm do ponad 60 mm, zbliżając się do konstrukcji OnePlus Open. Podaje się również, że nowy smartfon otrzyma symetryczne ramki wokół wyświetlacza, ostrzejsze rogi i ulepszone aparaty, co potwierdzają zdjęcia modułu aparatu dostarczone wcześniej. Ponadto zagniecenie na wewnętrznej stronie ekranu będzie mniej zauważalne, sam smartfon będzie cieńszy i lżejszy, a wydajność urządzenia zostanie poprawiona dzięki nowemu procesorowi Snapdragon 8 Gen 3.

Samsung od dawna jest liderem na rynku składanych smartfonów, ale zmieniło się to wraz z pojawieniem się konkurencji. Zaktualizowany projekt Galaxy Fold 6 może pomóc firmie odzyskać uwagę opinii publicznej. Oczekuje się, że nowość zostanie zaprezentowana 10 lipca, a biorąc pod uwagę bliskość tej daty, możemy założyć, że wkrótce pojawią się nowe szczegóły dotyczące modelu.

Źródło: @UniverseIce.