Postapokaliptyczne Days Gone, jedna z najbardziej niedocenianych gier Sony, otrzymała 75% zniżki na Steam do 3 czerwca

Autor: Vladislav Nuzhnov | 28.05.2024, 10:05
Postapokaliptyczne Days Gone, jedna z najbardziej niedocenianych gier Sony, otrzymała 75% zniżki na Steam do 3 czerwca

Zazwyczaj gry AAA Sony, takie jak God of War czy The Last of Us, zyskują rozgłos i odnoszą ogromny sukces. Jest jednak jedna duża gra, która nie otrzymała wsparcia, na jakie zasługiwała ze strony mediów i graczy w momencie premiery, ale to nie czyni jej złą grą. Tą grą jest Days Gone. Do 3 czerwca gra była objęta 75% zniżką na Steam. Dlaczego więc nie spróbować?

Co wiemy

Days Gone to postapokaliptyczna przygodowa gra akcji z otwartym światem. Wcielamy się w niej w motocyklistę Deacona St Johna, łowcę nagród próbującego odnaleźć sens życia na Ziemi.

Będziemy musieli eksplorować lasy, zaśnieżone równiny, różne góry, jaskinie, kopalnie i małe wiejskie miasteczka. Wszystkie te miejsca są zamieszkane przez zainfekowanych ludzi, którzy czasami poruszają się w całych stadach. Można ich zniszczyć dzięki zróżnicowanemu arsenałowi z bronią palną i różnymi materiałami wybuchowymi i nie tylko.

Szczególną cechą gry jest motocykl Deacona, który będzie twoim lojalnym przyjacielem. Czasami można więc zapomnieć, że świat już umarł i zacząć jeździć po pięknych lokacjach.

Gra ma również dobrą fabułę, więc fani gatunku mają wszelkie szanse, aby się nią cieszyć.

Więcej szczegółów na temat kampanii można znaleźć pod tym linkiem.