Nowa poprawka zabezpieczeń dla flagowej serii Galaxy S20 już zaczyna pojawiać się w Europie

Autor: Vlad Cherevko | 28.05.2024, 13:56
Nowa poprawka zabezpieczeń dla flagowej serii Galaxy S20 już zaczyna pojawiać się w Europie

Flagowa linia Samsunga Galaxy S20 z 2020 roku, Galaxy S20, nadal otrzymuje regularne aktualizacje zabezpieczeń, a nowa, majowa poprawka bezpieczeństwa jest już dostępna również dla tych modeli.

Co wiadomo

Szwajcaria była pierwszym krajem, który otrzymał nowe oprogramowanie dla serii Galaxy S20 i wkrótce zostanie ono wprowadzone na całym świecie. Aktualizacja zawiera poprawkę luk systemowych z maja 2024 roku. Należy zauważyć, że nowe oprogramowanie układowe jest na razie dostępne tylko dla flagowych modeli S20, S20+ i S20 Ultra. W przypadku modelu Fan Edition aktualizacja nie jest jeszcze dostępna.

Poprawka bezpieczeństwa z maja 2024 r. zawiera poprawki 45 luk systemowych znalezionych w istniejącym oprogramowaniu. Google udostępniło 33 poprawki luk, które otrzymują wszystkie urządzenia z Androidem. Pozostałe 12 poprawek dotyczy wyłącznie smartfonów i tabletów Samsung Galaxy.

Jeśli nie widzisz automatycznego powiadomienia o nowym oprogramowaniu, możesz je sprawdzić, przechodząc do Ustawienia " Aktualizacja oprogramowania " Pobierz i zainstaluj.

Źródło: Sammobile