Czerwony, biały i ultrafioletowy: W sieci pojawiły się zdjęcia opaski Apple Watch, która nigdy nie trafiła do produkcji

Autor: Nastya Bobkova | 29.05.2024, 02:26
Czerwony, biały i ultrafioletowy: W sieci pojawiły się zdjęcia opaski Apple Watch, która nigdy nie trafiła do produkcji

Wyciekłe zdjęcia ujawniają niewydaną opaskę Apple Watch. Wersja sportowa była podobno dostępna w kolorze czerwonym i białym, a także w wersji skórzanej w kolorze brązowym, czerwonym i ultrafioletowym.

Co wiadomo

Tipster @StellaFudge na X (Twitter) opublikował kilka zdjęć tej opaski i twierdzi, że ten projekt może być częścią "Apple Band Range". Opisuje różne rodzaje tego akcesorium, zauważając mniej niż 15 odmian.

Jeden z pasków jest sportowy i dostępny w kolorze czerwonym lub białym. Zdjęcia opublikowane poniżej przedstawiają czerwoną wersję tego sportowego paska. Podobno istnieje również kilka skórzanych wariantów dostępnych w kolorze brązowym, czerwonym i ultrafioletowym.

Zdjęcia pokazują, że klamra jest przymocowana do paska i ma szpilkę do zabezpieczenia na końcu. Informator zauważa również, że ten pasek jest regulowany jak pasek sportowy, ale ma większy stopień podparcia nadgarstka.

Nie wiadomo, dlaczego Apple nie zdecydowało się na wprowadzenie tego projektu do produkcji. Użytkownik sugeruje jednak, że może to być spowodowane trudnościami w produkcji klamry i trudnościami w dostosowaniu rozmiaru paska.

Źródło: Android Authority