Wyciekło zdjęcie górnej części nadchodzącego Galaxy Fold 6

Autor: Vlad Cherevko | 29.05.2024, 15:04
Wyciekło zdjęcie górnej części nadchodzącego Galaxy Fold 6

Nieco ponad miesiąc pozostał do wydarzenia Galaxy Unpacked, na którym zaprezentowane zostaną nowe składane smartfony Samsunga i wraz ze zbliżaniem się tej daty w sieci pojawia się coraz więcej przecieków na temat nadchodzących nowości. Tym razem wyciekło zdjęcie górnej części Galaxy Fold 6, dzięki któremu możemy uzyskać mały wgląd w to, jakie zmiany otrzyma urządzenie.

Co wiadomo

Tym razem mamy wgląd w nadchodzący smartfon dzięki wyciekowi obrazu od insider Ice Universe. Chociaż zdjęcie pokazuje tylko górną część telefonu, daje wgląd w bardziej płaską konstrukcję i ostre krawędzie, różniące się od poprzedniego modelu Galaxy Fold 5.

Obraz wskazuje również na szerszy ekran, co może wskazywać na większy rozmiar wyświetlacza. Zmiana ta może być odpowiedzią Samsunga na prośby konsumentów o szerszy telefon z mniej zauważalnym zagięciem.

Krążą również plotki o opracowywanej cieńszej wersji Galaxy Fold 6, która może być dostępna pod koniec roku. Model ten prawdopodobnie będzie miał większe wyświetlacze zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, a także cieńszą obudowę.

Źródło: @UniverseIce