Rejestracja Samsung Galaxy Ring w FCC ujawnia szczegóły dotyczące rozmiaru urządzenia, pojemności baterii, etui ładującego i innych szczegółów

Autor: Vlad Cherevko | 30.05.2024, 03:00
Rejestracja Samsung Galaxy Ring w FCC ujawnia szczegóły dotyczące rozmiaru urządzenia, pojemności baterii, etui ładującego i innych szczegółów

Przed oficjalnym ogłoszeniem nowego urządzenia Samsunga, Galaxy Ring, pojawiły się nowe szczegóły, dzięki niedawnemu zgłoszeniu do Federalnej Komisji Łączności (FCC).

Co wiadomo

Galaxy Ring, inteligentny pierścień od Samsunga, jest dostępny w dziewięciu rozmiarach, co potwierdzają najnowsze przecieki. Jednak najbardziej nieoczekiwane było ujawnienie, że inteligentny pierścień może być droższy niż oczekiwano, a niektóre funkcje Galaxy Ring mogą być dostępne tylko za dodatkową opłatą. To nowość w przypadku inteligentnych urządzeń Samsunga, które wcześniej nie wymagały subskrypcji, aby uzyskać dostęp do funkcji.

W zgłoszeniu FCC przedstawiono zdjęcia pierścieni w różnych rozmiarach, co pozwala ocenić ich rzeczywisty rozmiar. Każdy rozmiar ma swój unikalny numer modelu. Ponadto dokumenty pokazują pojemność baterii dla różnych rozmiarów pierścieni, co jest ważne dla zrozumienia czasu pracy urządzenia.

Zademonstrowano również stację ładującą dla Galaxy Ring, która ma kwadratowy kształt i port USB, prawdopodobnie typu C. Ładowarki mają również różne numery modeli i mogą różnić się rozmiarem w zależności od rozmiaru zakupionego pierścienia.

Projekt etui ładującego dla Galaxy Ring

Oczekuje się, że Samsung zaprezentuje Galaxy Ring w lipcu tego roku wraz z nowym smartwatchem Watch 7 oraz składanymi smartfonami Fold 6 i Flip 6. Będzie to znaczący rozwój dla rynku urządzeń do noszenia i może wyznaczyć nowy trend w branży.

Źródło: Droid Life