Logitech rozszerza linię "Designed for Mac" o nowe klawiatury i myszy z serii MX

Autor: Nastya Bobkova | 31.05.2024, 00:57
Logitech rozszerza linię "Designed for Mac" o nowe klawiatury i myszy z serii MX

Firma Logitech ogłosiła rozszerzenie swojej oferty "Designed for Mac" o nową linię akcesoriów dostosowanych specjalnie do użytkowników komputerów Mac. Nowe produkty obejmują najnowsze klawiatury i myszy z serii MX, a także ergonomiczną klawiaturę zaprojektowaną w celu ułatwienia pracy z urządzeniami Apple.

Co wiemy.

Jednym z najbardziej oczekiwanych produktów jest klawiatura MX Keys S dla komputerów Mac, która oferuje wygodne i precyzyjne pisanie z inteligentnym podświetleniem, które dostosowuje się do oświetlenia otoczenia. Klawiatura posiada również funkcję Smart Actions za pośrednictwem aplikacji Logi Options+, która pozwala zautomatyzować powtarzalne zadania.

Inne nowe produkty obejmują MX Keys S Combo dla komputerów Mac, kompaktową mysz MX Anywhere 3S dla komputerów Mac oraz minimalistyczną klawiaturę MX Keys Mini dla komputerów Mac, która jest dostępna w kolorze Space Grey.

Nowa linia akcesoriów obejmuje również pierwszą ergonomiczną klawiaturę Logitech, Ergo Wave Keys dla komputerów Mac, która została zaprojektowana z myślą o długotrwałym komforcie.

Wszystkie te produkty oferują specjalne układy klawiatur macOS i kolory uzupełniające sprzęt Apple.

Cena.

Nowe akcesoria będą dostępne do kupienia na całym świecie w tym miesiącu za pośrednictwem strony internetowej Logitech i innych sprzedawców detalicznych. Ceny produktów zaczynają się od 59,99 USD za klawiaturę Ergo Wave Keys for Mac i do 199,99 USD za MX Keys S Combo for Mac.

Źródło: Macrumors