Wyciekłe etui do iPhone'a 16 Pro ujawniły, że wyspa aparatu w tym modelu będzie znacznie większa niż w jego poprzedniku

Autor: Vlad Cherevko | 31.05.2024, 22:11
Wyciekłe etui do iPhone'a 16 Pro ujawniły, że wyspa aparatu w tym modelu będzie znacznie większa niż w jego poprzedniku

Plotki i przecieki na temat nadchodzącej serii iPhone'ów 16 wciąż się pojawiają, a tym razem w Internecie pojawiły się rzekome etui na iPhone'a 16 Pro, które wskazują na niektóre funkcje tego modelu.

Co wiadomo

Według zdjęć etui na iPhone'a 16 Pro innych firm opublikowanych przez użytkownika Majin Bu na X, model iPhone 16 Pro będzie miał znacznie większą wyspę aparatu w porównaniu do swojego poprzednika.

Na zewnątrz tych etui widać, że wycięcie na wyspę aparatu iPhone'a 16 Pro jest znacznie większe niż w przypadku iPhone'a 15 Pro. Oczekuje się, że główny aparat będzie miał większy czujnik 1/1,14 cala zamiast poprzedniego 1/1,28 cala. Ponadto ultraszerokokątne i teleobiektywy również zostaną ulepszone.

Ultraszerokokątny aparat zostanie ulepszony z 12-megapikselowego czujnika do 48-megapikselowego czujnika Sony IMX903. Teleobiektyw iPhone'a 16 Pro również otrzyma ulepszenia.

Samo urządzenie stanie się większe, a przekątna wyświetlacza wzrośnie z 6,1 cala do 6,3 cala. Wszystkie nadchodzące iPhone'y otrzymają również przycisk przechwytywania, który będzie nowością w telefonach firmy. Oczekuje się, że seria iPhone 16 zostanie zaprezentowana we wrześniu tego roku.

Źródło: @MajinBuOfficial